کد خبر : 8699

آزادی‌خواه در نطق میان دستور:

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی با تأکید بر شکل‌گیری صدای واحد در کشور، گفت: امروز به وحدت و تعامل نیاز داریم لذا در ماه هاای پایانی دولت دوازدهم به جای موضع‌گیری‌های اختلافی، همه تلاش را برای خدمت صادقانه به مردم عزیز به کار گیریم.

 احد آزادی خواه در نشست علنی امروز (یکشنبه، 26 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: به خود می بالم در انقلابی توفیق خدمت دارم که 42 سال مردانه در میدان های متنوع خدمت خوش درخشید و شجاعانه دست اجانب را از این آب و خاک کوتاه کرد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: گرچه مردم عزیز به خاطر برخی بی تدبیری ها و سوءاستفاده ها درگیر مشکلات معیشتی شده اند و فشار اقتصادی، برخی طبقات اجتماعی را رنج می دهد، تحصیل کردگان را در انتظار اشتغال و جوانان را در انتظار ازدواج قرار داده اما این نیازمندی ها نباید خدمات متنوع و متکثر انقلاب را تحت الشعاع قرار دهد.

وی افزود: قوم بخشی انقلاب اسلامی تا جایی است که دشمن شکست خورده می خواهد ما را در شرق و غرب کشورمان محدود کند، غافل از آنکه صدای انقلاب امروز از طرفی به قلب آمریکای لاتین رسیده و از سوی دیگر آفریقا را تحت تأثیر قرار داده است؛ آیا این عزت نیست؟

آزادیخواه ادامه داد: زمانی برای مقدماتی ترین اقدامات پزشکی، هندی ها و بنگلادشی ها حداقل های درمانی ما را انجام می دادند اما امروز به برکت انقلاب، پیشرفته ترین و پیچیده ترین اقدامات درمانی، جراحی های سنگین، پیوند مغز استخوان، حساس ترین پیوندهای اعضا، توسط جوانان عزت آفرین انقلابی انجام می شود و کشور عزیزمان یکی از کشورهای توریست درمان دنیا معرفی شده است، آیا این عزت و افتخار نیست؟

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه با بیان اینکه روزی انگلیسی ها و آمریکایی ها در این آب و خاک بر سر ثروت ما رقابت داشتند و هیچ صدایی از این کشور در دفاع از داشته های خود بلند نبود، عنوان کرد: امروز غرش موشک های ساخته شده توسط جوانان انقلابی این کشور، عین الاسدها را در هم می کوبد که استکبار و استبداد جرأت نفس کشیدن ندارد، آیا این عزت و اقتدار نیست؟

وی در ادامه با اشاره به اینکه هرگاه ما خود را باور داشتیم، استعداد و هوش سرشار ایران اسلامی را پذیرفتیم و بر اندوخته های خود تکیه کردیم، موفقیت های فوق تصور را به دست آوردیم، اظهار داشت: 42 سال پیش با همین روحیه در اوج اقتدار، آمریکایی های مستبد را از این کشور بیرون انداخته و رشد و بالندگی کسب کردیم.

آزادیخواه اضافه کرد: امروز برای حل مشکلات اقتصادی، گرانی، تورم و بی عدالتی ها باید باقیمانده تفکر آمریکایی را در اوج اقتدار از این کشور بیرون بریزیم، تفکری که برای به دست آوردن نیازهای اول کشورش چشم به دست دشمن دارد، تفکری که ظرفیت خود را نمی بیند، تفکری که از دشمن پوشالی کدخدا ساخته، تفکری که ظرفیت های برساخته از بازتابش انقلاب در خاورمیانه و 15 کشور همسایه را نبیند و باید بدانیم «سال ها دل طلب جام جم از ما می کرد، آنچه که خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد»، نمی تواند حلال مشکلات کشور باشد.

این عضو مجمع نمایندگان استان همدان همچنین تصریح کرد: آمریکا که برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اش نشان داد این کاخ کاملا توخالی است و دل ملت های دنیا از آن سیاه است توسط ساکنان این کاخ ناامن شد، پس نمی تواند کدخدای دنیا باشد.

وی در ادامه با ارائه پیشنهاداتی به دولت عنوان کرد: در ماه های پایانی دولت، همه تلاش خود را به کار گیرید تا توسعه صادرات اجرایی شود؛ آقای قالیباف! ظرفیت بازار مهیای روسیه را در سفر اخیر خود دیدید، تقریبا همه کشورهای همسایه منتظر یک اقدام مؤثر برای صادرات هستند.

آزادیخواه ادامه داد: فقط در جهانشهر ملایر، امروز حدود 15 هزار تن کشمش بر دست کشاورزان مظلوم باقی مانده، به عنوان عضو کمیسیون کشاورزی می گویم دولت تا کنون هیچ اقدام موثری انجام نداده است؛ همه تلاش خود را برای کمک به محرومان، اجرای عدالت، توجه جدی به استقلال و حل مشکلات مردم متوجه سازد و از ظرفیت مجلس انقلابی حداکثر استفاده را کند و مجلس و دولت دست به دست یکدیگر دهند تا میهن خویش را کنند آباد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه با بیان اینکه امروز بیش از هرچیز کشور ما نیاز به صدای واحد دارد، عنوان کرد: امروز به وحدت و تعامل نیاز داریم، در ماه های پایانی دولت دوازدهم به جای سخنان و موضع گیری های اختلافی، همه تلاش را برای تقویت روحیه تعامل و کار و تلاش و خدمت صادقانه برای مردم عزیز به کارگیریم تا نتیجه آن در انتخابات 1400، حضور حداکثری باشد.

وی در ادامه مهم ترین علت تمایز و برتری انقلاب اسلامی ایران از سایر انقلاب ها را اصل مترقی ولایت فقیه دانست و افزود: ملت عزیز ما ولایت فقیه را از مقوله عمر بین حنضله ها، از روایت ابی خدیجه ها و ده ها دلیل عقلی و نقلی، فهم کرده ایم؛ ولایت فقیه که ادامه ولایت علی بن ابیطالب(ع) است باعث شد انقلاب ما جهانی شود، کشور ما در مسیر توسعه قرار گیرد، علم، فناوری، رشد و شکوفایی در این کشور احیا شود و اگر مشکل اقتصادی یا سوءمعیشتی خاطر هموطنان ما را آزرده کرده، علت آن است که ما به فرامین ولی امر مسلمین جهان عمل نکرده ایم.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: آقا فرمود اقتصاد مقاومتی؛ ما اجرا نکردیم. آقا فرمود توزیع عادلانه ثروت؛ ما اجرا نکردیم. آقا فرمود توجه به محرومین در مناطق مختلف؛ ما اجرا نکردیم. اگر فرامین رهبر معظم انقلاب را امروز سرلوحه کار خود در دولت و مجلس قرار دهیم، حتما پایان شب سیه، سپید خواهد بود و ما آینده خوش بین هستیم که از آن ملت عزیز ایران اسلامی است به شرط آنکه همه با هم پشتیبان ولایت فقیه، از ملت عزیزمان دفاع جانانه کنیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی