کد خبر : 8506

علیزاده در نطق میان دستور:

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: مجلس یازدهم در کنار سایر نهادهای انقلابی این سرزمین، خونخواه سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی خواهد بود و خواستار تعقیب و مجازات آمران و قاتلان این سردار عزیز است.

محسن علیزاده در نشست علنی امروز(دوشنبه 20بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر، گفت: باید در ابتدا عرض کنم که ما جوانان نسل دوم انقلاب نخواهیم گذاشت ضد ارزش ها به ارزش تبدیل شود. ایستاده ایم تا دستاوردهای این انقلاب ارزشمند را حراست کنیم و به نسل های بعدی تحویل دهیم. پایداری خواهیم کرد در مقابل هجمه ها،  میلیاردها دلار هزینه و اتاق های فکری که تلاش همه جانبه ای را آغاز کرده اند و اسلام و انقلاب و ارزش های ما را نشانه رفته اند.

نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اول به خودم و همکارانم در مجلس شورای اسلامی و بعد به دولتمردان و سایر مسئولان گوشزد می نمایم به خود آییم، نگذاریم با جنگی نرم با استراتژی‌های ضد نظام به راحتی بر ذهن جوانانمان اثر بگذارند، به راحتی حجاب و و عفت زنان ما را برای رسیدن به اهداف خودشان وسیله قرار دهند.

وی تصریح کرد: امروز مردم ما بیدارند، ما ویترین نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم باید که در همه زمینه ها تصویری سالم و پاک از خود برجای بگذاریم، لازم است یادآور شوم رنج های روزمره مردمان را از نداشتن ابتدایی‌ترین امکانات زندگی از ایستادگی شان پای رهبری و آرمان های انقلاب اسلامی از گرانی و تروم و بیکاری و از صبوری این مردم شهیدپرور، اما ما چه کرده ایم در مقابل این همه نجابت و ایستادگی؟ هیچ، دائما توپ را به زمین این و آن انداخته ایم و شانه از زیر بار مسئولیت خالی کرده ایم.

علیزاده خاطرنشان کرد: در این چند سال دشمن تمام همت خود را، فشار بر مردم و مایوس کردن آنها قرار داده است به امید اینکه مردم چهل سالگی انقلاب خود را نبینند، اما غافل از اینکه مردم ما همیشه پای انقلاب و باورهای خود ایستاده و تلاش کرده‌اند که این خواب پریشان دشمنان هیچ موقع تعبیر نشود.

وضع موجود کشور محصول اعتماد غلط به شیطان بزرگ بود

وی عنوان کرد: با نگاه عمیق به چند سال گذشته متوجه خواهیم شد که وضع موجود و مشکلات ایجاد شده در کشور، محصول عدم اعتماد به ظرفیت‌های داخل به ویژه جوانان بوده و شروع این مشکلات اعتماد غلطی بود که در موضوع مذاکره با شیطان بزرگ صورت گرفت و نتیجه آن چیزی جز خسارت و عقب ماندگی نبود.

علیزاده افزود: توصیه می‌کنم دولت محترم در مدت زمان باقی مانده از عمر خود دیپلماسی مقاومت را سرلوحه مذاکرات خود قرار دهد، امروز همه ملت ایران می دانند تلاش های دولت برای حل مشکلات مردم به هیچ وجه کافی نبوده و تاکید می کنم دولت عزم خود را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم در کنار مجلس یازدهم بکار گیرد، همچنین بورس بحث مهم این روزها است.

مردم به دعوت رییس جمهور از ورود به بازار سرمایه متضرر شدند

عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس بیان کرد: این روزها مردم متضرر از ورود به بازار سرمایه شده اند با دعوت شخص رییس جمهور که گفتند همه چیز را به بورس بسپارید و سپس رها کردند این میزبانی را و فراموش کردند ضلع اصلی این بازار را که مردم بودند و این موضوع به هیچ وجه قابل بخشش نیست، لذا انتظار می‍‌رود دولت عزم خود را بکار گرفته و خسارت‌های ایجاد شده برای مردم را جبران کند.

علیزاده با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه اش، تاکید کرد: بر خود لازم می دانم از اعتمادی که مردم عزیز و شهیدپرور این خطه سرسبز و زر خیز به اینجانب نمودند تقدیر و تشکر نمایم و از خداوند متعال خواستارم که بتوانم در لباس خدمت شایسته این اعتماد باشم.

چرا هیچ توجهی به پتانسیل‌های بالای گردشگری در شهرستان زیبای سپیدان نشده است؟

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، اظهار کرد: متاسفانه تاکنون ظرفیت ها و پتانسیل های بالای گردشگری در شهرستان زیبای سپیدان هیچ توجهی نشده است، لازم است که با نگاهی ویژه و در نظر گرفتن اعتبارات لازم و کافی جهت تبدیل این شهرستان به منطقه ویژه گردشگری توسط دولت محترم گام اساسی برداشته شود.

وی افزود: برخوردار کردن مردم صبور شهرستان‌های سپیدان و بیضا و بخش همایجان علی‌الخصوص در مناطق روستایی این خطه به آب شرب سالم و کافی جزء مطالبات اساسی و اصلی اینجانب در طول خدمت و خدمتگذاری به این مردم عزیز بوده و خواهد بود و لازم است که وزیر محترم نیرو در خصوص این مهم دستور اقدام عاجل صادر فرماید.  

مردم شهرستان بیضا با کمبود آب شرب مواجه هستند

علیزاده تاکید کرد: این انصاف نیست که آب از حوزه آبخیز شهرستان بیضا و از وسط اراضی زراعی کشاورزان این شهرستان به شهرستان همجوار برسد و مردم عزیز این شهرستان از شرب آن آب محروم باشند، همچنین در خصوص ایجاد راه های مواصلاتی مطمئن و ایمن از وزارت راه و شهرسازی تقاضامندم که با قید فوریت نسبت به ایجاد و بهسازی راه های اصلی و روستایی این شهرستان ها به ویژه اتمام قطعه 7 آزادراه شیراز-اصفهان که فقط در یکسال گذشته با قطع راه اصلی و پرتردد مردم بیش از بیماری کرونا در آن شهرستان جان عزیزان ما را گرفته است اقدام عاجل صورت پذیرد. در این خصوص بسیار گلایه‌مند هستم و صدای اعتراض مردم عزیز این منطقه را خواهد رساند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: با قاطعیت باید بگویم که مجلس یازدهم در کنار سایر نهادهای انقلابی این سرزمین خونخواه سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی خواهد بود و خواستار تعقیب و مجازات آمران و قاتلان این سردار عزیز می باشد. 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی