کد خبر : 8462

مقتدایی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم اصفهان در مجلس با انتقاد از اینکه رئیس جمهور به وعده خود در قبال جریان دائمی آب در زاینده رود عمل نکرد، گفت: فقط ۱۰۰ روز از عمر دولت باقی مانده چطور می‌خواهید وعده خود را عملی کنید.

عباس مقتدایی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 19 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور عنوان کرد: عمر باقی مانده دولت حدود 100 روز است؛ شما در میدان امام اصفهان به مردم قول دادید که جریان آب در داخل زاینده رود به صورت دائمی باشد، در این فرصت باقی مانده حداقل تلاش کنید که به قول خود عمل کنید.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه آقای روحانی شما مدیون مردم اصفهان هستید، گفت: شما نه تنها مدیون مردم هستید بلکه مدیون پرندگان مهاجری هستید که به تالاب گاوخونی می‌آمدند؛ خواهش من این است که کمک کنید در این فرصت باقی مانده آب مورد نیاز برای زاینده‌رود تأمین شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر آب شیرین شده‌ای که از خلیج فارس تأمین شده در آینده نزدیک به سیرجان و یزد خواهد رسید و آب صنعتی اصفهان نیز باید از این محل تأمین شود.

مقتدایی ادامه داد: درآمد کلی استان اصفهان کاهش پیدا کرده و این کاهش درآمد به ضرر کل کشور است. همچنین آثار تاریخی اصفهان در حال آسیب دیدن یا بلکه نابودی است، نمی‌دانیم به چه زبانی باید حرف و فریاد مردم اصفهان را به رئیس جمهور برسانیم. حداقل اگر در مجلس حضور پیدا می‌کردید صدای مردم را به شما می‌رساندیم ولی با وجود اینکه می‌خواهیم در فرصت باقی مانده به شما کمک کنیم در مجلس حاضر نمی‌شویم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی