کد خبر : 8172

سبزی در تذکر شفاهی مطرح کرد

نماینده ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در شرایط سخت معیشتی و گرانی ها، ۴ ماه است پرداخت معلمان حق التدریس در آموزش و پرورش به تاخیر افتاده است.

محمد سبزی در نشست علنی امروز (یکشنبه 12 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: در شرایطی که گرانی ها و شرایط سخت معیشتی در جامعه حاکم است، حق التدریس در آموزش و پرورش 4 ماه است به تاخیر افتاده و 2 ماه نیز از سال گذشته باقی مانده است و لازم است هر چه سریعتر این موضوع تعیین تکلیف شده و این مشکل مرتقع گردد.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر کار و رفاه اجتماعی، تاکید کرد: انقلاب ما انقلاب محرومان و مستضعفان است و تبعیض و ناعدالتی در هیچ سطحی قابل پذیرش نیست، چرا در حق کارگران ظلم می شود و ما شاهد بی عدالتی در بحث کارشناسی ها در مورد مشاغل سخت و زیان آور هستیم.

نماینده ساوه در بخش دیگری از تذکر خود در جلسه علنی با انتقاد از وجود رانت در اعطای سهمیه ادوات کشاورزی و نهاده ها تصریح کرد: وزیر جهاد کشاورزی باید هر چه سریعتر به این موضوع ورود کند، در حالی که بخشی از کشاورزان برای دریافت نهاده و سهمیه ادوات کشاورزی نظیر تراکتور و کمباین دچار مشکل هستند، برخی از افراد این سهمیه را چندین بار دریافت کرده و در بازار آزاد به فروش می گذارند.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی