کد خبر : 7721

نجابت در تذکر شفاهی:

نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینکه آقای رئیس جمهور اگر تامین معیشت مردم برای شما اهمیت داشت! وضعیت کشور، بورس و بودجه اینگونه نبود، گفت: مجلس با اصلاح دقیق ساختار بودجه پاسخ شعارهای رئیس جمهور را می دهد.

روح الله نجابت در نشست علنی امروز (چهارشنبه، اول بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: ایشان امروز در جلسه هیات دولت بیان کردند که "من هم بلدم شعار بدهم، اما مردم از من تامین معیشت می خواهند!". آقای رئیس جمهور؛ اگر تامین معیشت مردم برای شما اهمیت داشت! وضعیت کشور، بورس و بودجه ای که با کسری تراز عملیاتی فاجعه به مجلس دادید، این نبود. شعار دادن شما برای مجلس موضوع تازه ای نیست، اما مجلس قصد پاسخ دادن به شما را ندارد. کمیسیون تلفیق با عمل و اصلاح دقیق ساختار بودجه با شما مواجه می شود، لطفا شعار ندهید.

نماینده مردم شیراز و رزقان در مجلس شورای اسلامی با استناد به اصل 88 قانون اساسی ادامه داد: روز گذشته سوال خوبی از وزیر امور خارجه در صحن علنی مجلس مطرح شد، اما مطابق گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، تاریخ سوال بنده قبل از این سوال کننده بود. از هیات رئیسه انتظار دارم نسبت به سوالات و تقاضاهای نمایندگان امانتداری کند.

وی افزود: سوال بنده با امضای تعدادی از همکاران از وزیر امور خارجه همان موضوعی بود که روز گذشته در صحن علنی مطرح شد، اما با تاریخی قبل از سوال همکاران. اما با تدابیر اتخاذ شده در هیات رئیسه، ترتیب بهم خورد و این موضوع مورد اعتراض بنده و برخی همکاران است./

 

ارسال نظر

سیاسی
  • موسوی لارگانی نوشت:

    عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی به عقب نشینی آژانس از صدور قطعنامه ضدایرانی اشاره کرد.

اقتصادی
اجتماعی