کد خبر : 7720

رحمانی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم تاکستان در مجلس گفت: رئیس قوه قضائیه هیأتی را به منظور رسیدگی به خرید تضمینی ۱۷ هزار تن کشمش که خساراتی را به تعاونی روستایی، صادرکنندگان و خریداران وارد شده است، بفرستد.

 رجب رحمانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، اول بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی با قرائت آیه 43 سوره فاطر گفت: آه مظلومیت سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی و همه آزادگان و ملت‌های مظلوم کاخ سفید آمریکا را به کاخ سیاه تبدیل کرد و هیمنه آنها را شکست.

نماینده مردم تاکستان در مجلس افزود: استیضاح ترامپ مهم نیست، آیندگان، بشریت و همه آزادگان و آزادیخواهان ترامپ را استیضاح خواهند کرد.شهید سلیمانی در سربازی ولایت تنها دستش ماند و این یعنی پرچم ولایت نباید بر زمین بماند. ان‌شاء الله همه ما سربازان ولایت و امامت و حافظان آن باشیم.

رحمانی ضمن تشکر از رئیس قوه قضائیه مطرح کرد: از آقای رئیسی به خاطر مواضع قاطعانه و شجاعانه در مقابل مفاسد اقتصادی تشکر می‌کنم و استدعا دارم هیأتی را برای موضوع خرید 17 هزار تن کشمش که خساراتی را به تعاونی روستایی، صادرکنندگان و خریداران وارد شده است، بفرستد و به این موضوع رسیدگی کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: از رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر جهاد کشاورزی، استاندار و مجموعه مسئولان استان قزوین تشکر می‌کنم، امیدوارم در موضوع خرید تضمینی کشمش کشاورزان را بیش از این معطل نکنیم. کشمش درجه حداقل کیلویی 20 هزار تومان تعیین شده است و کشاورزان باید بدهی بانکی خود را بپردازند.

رحمانی با اشاره به معطل ماندن جاده تاکستان – آقچه کند تصریح کرد: این جاده معطل مانده که باید تکمیل شود و امیدوارم از طریق کمیسیون برنامه و بودجه در ردیف بودجه قرار گیرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تأمین آب کشاورزی کل شهرستان تاکستان و از سد نهب، از سد طالقان و پیله ور تأمین می‌شود با توجه به جمعیت 150 هزار نفری این شهرستان به شدت با کمبود آب مواجه است. از مجمع تشخیص مصلحت نظام تشکر می‌کنم که هیأتی را به تاکستان فرستادند و مسئله ویژه منطقه تاکستان را مورد رسیدگی قرار دادند که امیدوارم در مجمع تشخیص مصلحت تصویب شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: با توجه به اینکه قیمت سکه و ارز کمی پایین آمده است از دولت می‌خواهم به این روند ادامه دهد، با توجه به اینکه مردم شدیدا با تورم و گرانی افسارگسیخته مواجه هستند و زندگی مردم را مختل کرده و کمر مردم را شکسته است و دولت باید قاطعانه با این تورم برخورد کند./

 

ارسال نظر

سیاسی
اقتصادی
اجتماعی