کد خبر : 7712

عنابستانی خطاب به وزیر اقتصاد و رئیس جمهور:

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به وزیر اقتصاد و رئیس جمهور در مورد وضعیت بورس تذکر داد و گفت: تا سرمایه مردم که به دعوت شما به بورس رسید، به طور کامل آب نرفته فکری عاجل کنید.

 علی اصغر عنابستانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، اول بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: امروز صبح مطلع شدیم که حضرت آیت الله سید محمد حسن علوی سبزواری از پیشتازان انقلاب در دیار سربداران به ملکوت اعلی پیوستند، ایشان یار و دوست دیرین مقام معظم رهبری و حامی بی‌چون و چرای ولایت فقیه بودند.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی افزود: لازم می‌دانم این ضایعه دردناک را به محضر ولی عصر (عج) و نایب برحقش، مقام معظم رهبری و مردم داغدار استان‌های خراسان به ویژه غرب استان و دیار سربداران تسلیت عرض کنم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به وزیر اقتصاد و رئیس جمهور در مورد وضعیت بورس تذکر داد و گفت: تا سرمایه مردم که به دعوت شما به بورس رسید، به طور کامل آب نرفته فکری عاجل کنید. در این رابطه ضرورت دارد با متخصصان بورس و کسانی که با دخالت‌های نابجا بورس را دچار مشکل کردند، برخورد شود.

وی ادامه داد: هیأت رئیسه و نمایندگان باید بدانند که در حال حاضر وقت آزمون مجلس است، مردم از ما می پرسند اگر وزیر اقتصاد نمی‌تواند و نمی‌خواهد به وضعیت بورس سر و سامان دهد مجلس باید به وظیفه‌اش برای برخورد با وزیر اقتصاد اقدام کند.

عنابستانی در تذکری خطاب وزرای صمت و جهاد کشاورزی ادامه داد: مشکل کمبود روغن همچنان باقی است؛ کمبود کود و توزیع نهادهای دامی مردم را با مشکل مواجه کرده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم یادآور شد: وزیر کشور مسئول امنیت کشور است و ناامنی در سبزوار بیداد می‌کند و در طول چند ماه گذشته حداقل 6 نفر در درگیری مسلحانه کشته شده‌اند، نیاز است در این رابطه تدابیری اتخاذ کنید، ما 6 ماه است فرماندار نداریم، در این رابطه می طلبد تدابیری اتخاذ شود که از این وضعیت خارج و مردم احساس ناامنی نکنند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی