کد خبر : 6958

موسوی در تذکر شفاهی:

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مشکلات کنونی کشور محدود نیست و امیدواریم کمیسیون تلفیق لایحه بودجه که روز گذشته کلیات لایحه بودجه سال آینده را تصویب کرد، اصلاحات مناسبی در این لایحه به منظور ایجاد زیرساخت‌ها و به نفع مردم انجام دهد.

سیدکاظم موسوی در نشست علنی امروز(چهار شنبه، 10 دی ماه( مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و تبریک و تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و اربعین شهید فخری‌زاده گفت: مشکلات کنونی کشور محدود نیست و امیدواریم کمیسیون تلفیق لایحه بودجه که روز گذشته کلیات لایحه بودجه سال آینده را تصویب کرد، اصلاحات مناسبی در این لایحه به منظور ایجاد زیرساخت‌ها و به نفع مردم انجام دهد.

نماینده مردم اردبیل و نمین و نیر و سرعین در مجلس افزود: نمایندگان در صحن علنی و در جریان بررسی لایحه بودجه سال 1400 باید ای لایحه را با هدف کمک به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته چکش‌کاری کنند.

وی اضافه کرد: مجلس مصوبه‌ای درباره فرزندان جانبازان و ایثارگران داشت که در صورت حذف عبارت 5 ساله از این مصوبه بسیاری از مشکلات رفع می‌شود، در دیدار با آیت‌الله رئیسی، رئیس قوه قضائیه نیز درخواست داشتیم که دیوان عدالت اداری به این موضوع توجه کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه اردبیل مهد تشیع و استانی کمتر توسعه یافته است، از قاضی‌زاده هاشمی که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، به دلیل سفر به حوزه انتخابیه‌اش تشکر کرد و ادامه داد: در جریان سفر با مشکلات صنعتگران روبه‌رو شدیم، امیدوارم تمهیدات لازم برای رفع مشکلات افرادی که با دسترنج خود در تلاش برای تأمین معیشت هستند اندیشیده شود چرا که در استان‌های محروم برخی افراد به نان شب خود نیز محتاج هستند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی