کد خبر : 5872

نصیرایی در تذکر شفاهی

نماینده مردم فردوس و سرایان و طبس و بشرویه در مجلس با بیان اینکه آمار ابتلا به کرونا در استان خراسان جنوبی چندبرابر بالاتر از متوسط کشوری است از وزارت بهداشت خواست تا تیمی را برای بررسی دلایل این معضل مشخص کند.

 مجید نصیرائی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 25 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر بهداشت، گفت: متاسفانه وضعیت ابتلا به بیماری کرونا هر روز در کشور بدتر می شود و استان خراسان جنوبی در این زمینه با مشکلات بیشتری نسبت به سایر نقاط مواجه است.

نماینده مردم فردوس و سرایان و طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حوزه انتخابیه، شاهد هستم که آمار ابتلا به کرونا چندین برابر بالاتر از متوسط کشوری است بنابراین پیشنهاد می کنم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تیمی را جهت بررسی این موضوع به طور خاص به این منطقه اعزام کند ضمن اینکه این مشکلات در زمینه زیرساخت ها نیز وجود دارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم یادآور شد: هم اکنون در دنیا از هر 10 هزار نفر که به کرونا مبتلا می شوند حدود 240 نفر فوت می کنند اما در ایران از این میزان ابتلا 500 نفر فوت می کنند که باید علت آن بررسی شود.

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس در پایان از وزارت بهداشت خواست تا برای رفع این مشکل از ظرفیت طب سنتی و تجربیات چین در این زمینه استفاده کند./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی