کد خبر : 5870

مقصودی در تذکر شفاهی مطرح کرد

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت بهداشت و درمان استان لرستان، گفت: بهبود وضعیت بهداشت و درمان در همه استان ها باید در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد.

فاطمه مقصودی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 25 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، گفت: به داد وضعیت بهداشت استان لرستان به خصوص شهرستان بروجرد برسید، شهر من شهر پردردی است، نمی دانم با چه کسی حرف بزنم و به کجا بروم. هر کجا می روم لابی های قوی اجازه نمی دهند، بهداشت شهرم نابود شده است. تعدادی افراد ناکارآمد، نالایق و نامدیر وضعیت درمان مردم بروجرد را به بازی گرفته اند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز باید وضعیت بهداشت و درمان در همه استان ها در اولویت کاری قرار بگیرد و به عنوان یک اولویت توجه تمام مسئولان خصوصا وزارت بهداشت و درمان را معطوف به خودش کند.

وی خطاب به نمایندگان و مسئولان ادامه داد: بیماران بیمارستان آیت الله بروجردی نیازمند کمک های شما هستند، آن جا مدیریت و دلسوزی نیست، اکسیژن بسیار کم به بیماران می رسد حتی آب معدنی هم برای بیماران نداریم، کشتار و قتل عام لحظه به لحظه و روز به روز افزایش پیدا می کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ضمن انتقاد از کمبود امکانات در بیمارستان های حوزه انتخابیه خود، تصریح کرد: تعداد بیماران 4 برابر و تعداد فوتی های ناشی از ابتلا به کرونا 3 الی 4 برابر شده است. نبود تجهیزات، امکانات، کمبود پرسنل، کمبود متخصص عفونی، کمبود نیروی خدماتی، کمبود پرستار را به کجا و به چه کسی باید بگوییم./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی