کد خبر : 5682

نیک بین در تذکر شفاهی:

نماینده مردم کاشمر در مجلس خواستار حضور رئیس جمهور در میدان عمل برای مبارزه با کرونا شد.

جواد نیک بین در نشست علنی امروز (یکشنبه، 11 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تقدیر از کادر درمان، گفت: برای اینکه این بیماری به فوبیا تبدیل نشود نیاز به افزایش امید در جامعه است و همه مسئولان باید به میدان بیایند.

نماینده مردم کاشمر و بردسکن و خلیل آباد، کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور، تصریح کرد: آقای روحانی همه مردم، مسئولان و سران قوا به استثناء شما در میدان مبارزه با کرونا هستند لذا اگر صلاح می دانید از کاخ خود بیایید و حداقل در جلسه سران قوا شرکت کنید تا مشکلات مردم بررسی شود.

وی افزود: وزارت بهداشت و درمان در مقابل طب سنتی ایرانی و اسلامی مقاومت نکند و به این حوزه فرصت دهد ادعاهای خود را مطرح و اثبات کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اضافه کرد: طبق گزارش های رسیده حدود 100 میلیون تن برنج، روغن و دیگر کالاهای اساسی در گمرکات مانده و براساس گزارش های دریافتی علت این موضوع عدم اجازه ترخیص از سوی بانک مرکزی عنوان شده است؛ در واقع بانک مثل تانک جلوی معیشت مردم ایستاده است.

نیک بین ادامه داد: مسئولان بانک مرکزی بدانند وقتی توازن عرضه و تقاضا بهم بریزد دیگر ترخیص کالاها معنایی ندارد و مصداق نوش دارو بعد از مرگ سهراب است.

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: قیمت نهاده ها بالا، قیمت گوشت زنده پایین و قیمت گوشت در بازار بالا است که این امر نشان دهنده بی کفایتی برخی مسئولان است؛ اگر می خواهید وضعیت این عرصه سامان یابد باید نظارت ها را افزایش دهید./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی