کد خبر : 5620

مرادی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم بندرعباس خطاب به رئیس سازمان برنامه و وزیر بهداشت گفت: حق مرزی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان پرداخت شود.

 احمد مرادی در نشست علنی امروز (سه شنبه 6 آبان) مجلس شورای اسلامی  در تذکری ضمن محکومیت توهین رئیس جمهور بی خرد فرانسه نسبت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) گفت: به همه مسئولان و دست اندرکاران اجرایی کشور تذکر می دهیم که به داد کارگران، کارمندان برسید.

نماینده مردم بندرعباس، خمیر، قشم و حاجی آباد  در مجلس گفت: انصافاً این قشر از مردم در بدترین شرایط معیشتی به سر می برند و زیبنده نیست که حقوق، اضافه کار، حق ماموریتشان و سنوات خدمتشان را در چندین ماه یا بعضاً سال بخواهند دریافت کنند. دولت به فکر این قشر باشد و به نوعی مشکلات این افراد را حل کند.

این نماینده مردم در مجلس خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر بهداشت و درمان تاکید کرد: از شما می خواهم حق مرزی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان که در واقع این استان صددرصد استان مرزی است، را پیگیری کنید.

مرادی ضمن خطاب قراردادن رئیس جمهور تذکر داد: حداقل اگر در این 7 سال کار خاصی را انجام نداده اید، پروژه های نیمه تمام استان را که انتظار مردم است و پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد را دارند، به اتمام برسانید.

وی ادامه داد: مجلس به تبدیل وضعیت کارمندان و کارکنانی که در دوایر مختلف دستگاه اجرایی کار می کنند، صحه گذاشته و دولت باید نسبت به این موضوع توجه ویژه داشته باشد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی