کد خبر : 5619

قاضی محله در تذکر شفاهی:

نماینده مردم لنگرود در مجلس خواستار توجه جدی وزارت جهاد به حوزه کشاورزی و پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی در این حوزه شد.

 پرویز محمدنژادقاضی محله در جلسه علنی امروز (سه شنبه، 6 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر کشاورزی عنوان کرد: نمی‌دانم چه مقدار و چه اندازه از نقش کشاورز و حوزه کشاورزی و تأثیر آن بر اقتصاد باخبر هستید، مقام معظم رهبری از سال 90 تا به امروز بارها به حوزه اقتصاد توجه داشتند و می‌دانستند که امروز چه بر سر ما خواهد آمد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی کتاب هزار صفحه‌ای و مقاله‌ای نامفهوم نیست که نتوان آن را خواند بلکه اقتصاد مقاومتی یعنی ای مجلس، ای دولت، ای وزیر، ای معاون وزیر و ای همه کسانی که قدرت و امکانات در دست شماست، به داد محصولات کشاورزی از جمله برنج برسید و درآمد آن را به جای یکی از شیرهای نفت کشور بگذارید، مرکبات و حبوبات نیز چنین وضعیتی را دارند.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: وضعیت راه‌های چاف و چمخاله به تاراج رفته است و شما قول دادید که به این وضعیت رسیدگی کنید.

محمد نژاد قاضی محله خطاب به وزیر صنعت گفت: گویا اطلاع ندارید که حدود 80 تا 90 درصد کارخانجات و واحدهای تولیدی تعطیل است، اگر امروز مشکل تولید در کشور وجود دارد دلیل آن همین مسئله است./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی