کد خبر : 5615

دلخوش اباتری در تذکر شفاهی:

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس خواستار رسیدگی به تعداد زیاد طرح‌ها و تحقیق و تفحص‌ها در مجلس شد که معمولاً به سرانجام نمی‌رسد.

 سیدکاظم دلخوش اباتری در جلسه علنی امروز (سه شنبه، 6 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به هیأت رئیسه با اشاره به تعداد زیاد طرح‌ها و تحقیق و تفحص‌ها در مجلس گفت: بسیاری از این طرح‌ها در مجلس گذشته به سرانجام نرسید لذا لازم است هیأت رئیسه گروهی برای رسیدگی به تعداد زیاد این موارد که در مجلس یازدهم مطرح می‌شود تعیین کند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: برخی طرح‌ها که چند ماه گذشته اعلام وصول شده به صحن علنی نیامده اما برخی طرح‌های دیگر که به تازگی مطرح شده‌اند در صحن مورد بررسی قرار گرفته‌اند که نیاز به رسیدگی دارند.

وی در ادامه خطاب به دولت تذکر داد: کار اقتصادی از دست دستگاه‌های نظارتی در رفته و گرانی کالاها به مردم فشار آورده است لذا لازم است مجلس در این زمینه راهکاری ارائه کند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: بیمه کشاورزی ایراداتی دارد که وزارت کشاورزی باید به وضعیت کشاورزان آسیب دیده از این محل رسیدگی کند، همچنین موضوع قیر مناطق مختلف کشور باید رسیدگی شود./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی