کد خبر : 5290

سبزی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم ساوه در مجلس گفت: هر چند پول کتب درسی اردیبهشت ماه از دانش‌آموزان دریافت شده اما تاکنون کتب درسی به دست دانش آموزان در برخی از شهرها نرسیده است و با توجه به اینکه سال تحصیلی از ۱۵شهریور ماه آغاز شده هر چه سریعتر اقدامات لازم برای تهیه کتب درسی را انجام دهید.

 محمد سبزی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، 8 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: برخی همکاران در صحبت‌های خود چندین بار از نام سردار شهید سلیمانی استفاده کردند در حالی که باید به جای استفاده از نام این شهید بزرگوار، مرام و روش سردار شهید را الگو قرار داد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر آموزش و پرورش افزود: هر چند پول کتب درسی اردیبهشت ماه از دانش‌آموزان دریافت شده اما تاکنون کتب درسی به دست دانش آموزان در برخی از شهرها نرسیده است و با توجه به اینکه سال تحصیلی از 15شهریور ماه آغاز شده هر چه سریعتر اقدامات لازم برای تهیه کتب درسی را انجام دهید.

وی همچنین اضافه کرد: بر اساس ماده (44) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران اخذ هزینه به عنوان عوارض در آزادراه‌ها ممنوع است، این در حالی است که در مبادی الکترونیکی مسیرها از ایثارگران این مبالغ اخذ می‌شود که باید با پیگیری این مشکل را حل کرد.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی