کد خبر : 5009

گودرزی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی خواستار استفاده از یارانه و ارز اختصاصی برای تثبیت قیمت نهاده‌های کشاورزی به ویژه کود شیمیایی شد.

 حسین گودرزی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 19 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر جهاد کشاورزی در مورد گرانی نهاده‌های کشاورزی به ویژه کود شیمیایی گفت: این اقدام ظلم به تولیدکنندگان و محرومان کشور است، کسانی که بدون استفاده از هرگونه رانت و امکاناتی در محروم‌ترین مناطق کشور استراتژیک‌ترین محصولات را تولید می‌کنند.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی افزود: لازم است از یارانه و ارز اختصاصی برای ارزان نگه داشتن و تثبیت قیمت نهاده‌های کشاورزی به ویژه کود شیمیایی استفاده شود؛ وزیر جهادکشاورزی اگر نمی‌تواند در این رابطه اقدامی انجام دهد برای اقناع و همراهی با مردم استعفا دهد.

وی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: دو ماه پیش به لرستان سفر کردید و مصوباتی بود و قرار شد جاده ازنا به شازند و اراک و همچنین کمربندی شهرستان دورود تعیین تکلیف شوند اما متأسفانه طی دو ماه نه تنها اقدامی انجام نشد بلکه در موارد کارها تعطیل شد، شما در رسانه‌ها اعلام کردید تا پایان دولت پروژه‌ها را به اتمام خواهیم رساند بنابراین نیاز است در اتمام این پروژه‌ها تسریع شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم از وزیر جهاد کشاورزی خواستار تکمیل و آبگیری سد کمندان شد و گفت: مردم دو دهه است که منتظر آبگیری این سد هستند؛ همچنین نیاز است تأمین 4 کیلومترانتهایی پروژه  آبرسانی شرب تعیین تکلیف شود زیرا مردم سال‌هاست در کنار اشترانکوه با وجود آب فراوان از آب چاه استفاده می‌کنند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی