کد خبر : 4950

قاضی‌زاده در پاسخ به تذکر صباغیان:

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه اقدامات مجلس برای مبارزه با گرانی اثر روشن و موثری در زندگی مردم نداشته است، گفت: این اقدامات قابل تأمل نیست لذا باید کمیسیون‌های تخصصی مربوطه ورود جدی‌تری به این موضوع داشته باشند.

 محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (یکشنبه 16 شهریورماه( مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با بیان اینکه گرانی تنها دغدغه امروز مردم است، گفت: نبود نظارت ماشین گرانی را روشن کرده و مردم ضعیف را زیر چرخ‌های خود له می‌کند.

نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی  خطاب به امیرحسین قاضی زاده هاشمی که ریاست مجلس را برعهده داشت، گفت: ما پاسخی برای مردم نداریم لذا از شما خواهش می‌کنم در رابطه با اقداماتی که مجلس در سه ماه گذشته برای کاهش گرانی‌ها انجام داده است توضیح بفرمایید.

بنابراین گزارش امیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به این نماینده گفت: اوضاع افسارگسیخته، تورم و گرانی برای همه مردم آزاردهنده شده است، مجلس برای مقابله با این مهم که منشأ آن سیاست‌های اشتباه پولی و سیاسی است اقداماتی انجام داده است، به عنوان مثال کمیسیون اقتصادی به مسئله بازار سرمایه و اصلاح سیاست‌های پولی ورود کرده، همچنین رئیس مجلس با اقتصاددانان و اعضای شورای سران سه قوه جلسات متعددی را داشته است.

وی گفت: باید کمیسیون‌های تخصصی مربوطه ورود جدی‌تری به این موضوع داشته باشند.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی