کد خبر : 4471

آقاجری در تذکر شفاهی:

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه انتخابیه من کشاورزان از کشت برنج محروم شده اند و برای کشت تابستانه نیز با کم آبی مواجه هستند.

حبیب آقاجری در نشست علنی امروز (یکشنبه 12 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: تذکر من به رئیس جمهور درخصوص گرانی افسارگسیخته ای است که کمر مردم را شکسته و کسی پاسخگو نیست و از سوی دیگر ارزش پول ملی در مقایسه با سایر ارزها هر روز کاهش می یابد. از دولت تقاضای رسیدگی در این زمینه را داریم.

نماینده مردم بندرماهشهر و هندیجان و امیدیه و بندرامام خمینی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نباید هر روز برای مردم مشکلات جدیدی به وجود آید، مردم با مشکلات اساسی دست و پنجه نرم می کنند، ادامه داد: در حوزه انتخابیه من در گرمای طاقت فرسا و شرایط کرونایی، مردم قطعی آب شرب را شاهد هستند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه در حوزه انتخابیه من کشاورزان از کشت برنج محروم شده اند و برای کشت تابستانه نیز آب کافی وجود ندارد ، عنوان کرد: در حال حاضر انتقال آب به استان های مجاور با سیاست غیرعقلانی صورت می گیرد، اما کشاورزان خوزستانی با کم آبی مواجه هستند./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی