کد خبر : 17795

حیدری در تذکر شفاهی:

نماینده مردم قصرشیرین در مجلس خطاب به وزیر علوم در تذکری گفت: سازمان سنجش باید به کارکرد غلط خود در اخراج دانشجویان پس از چند ترم پایان دهد.

  شهریار حیدری در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 21 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود از رئیس جمهور و وزیر کشور به جهت تعیین استاندار کرمانشاه تشکر کرد و خطاب به وزیر علوم گفت: با توجه به عملکرد سازمان سنجش، نمایندگان هر روز تعداد زیادی از دانشجویان را در بین مراجعین خود دارند که پس از گذراندن چند ترم به بهانه تخلف در آزمون کنکور اخراج شده‌اند، به این وضعیت و کارکرد غلط سازمان سنجش پایان دهید.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب در مجلس افزود: همسان‌سازی حقوق نیروهای مسلح و سایر سازمان‌ها را به ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان برنامه برای برقراری موضوع همسان‌سازی حقوق تذکر می‌دهم. همچنین از همه نهادهای دولتی و غیردولتی درخواست اجرای قانون ایثارگری برای تبدیل وضعیت کارمندان را دارم.

وی در تذکری به رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد گفت: امهال وام‌های مناطق زلزله زده علیرغم موافقت دولت را شاهدیم، از سوی دیگر از رئیس جمهور تقاضا داریم نسبت به موضوع منطقه آزاد قصرشیرین توجه کند چرا که علیرغم دستور شفاف وی هنوز اجرا نشده است.

حیدری در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی موضوع اجرای راه‌آهن کرمانشاه به منطقه خسروی را یادآور شد و از وزیر صمت خواست در مورد مشکلات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه ورود کند چرا که ریشه نخست بیکاری این استان به دلیل ناکارآمدی این سازمان است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در تذکری به وزیر نفت اجرای طرح پتروپالایش حوزه قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب را خواستار شد و از وزیر راه و شهرسازی نیز خواست نسبت به اجرای بحث جهش تولید مسکن اقدام کند./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی