کد خبر : 17609

سعیدی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم چابهار در مجلس با اشاره به بارش های اخیر در استان های مختلف کشور گفت: کنارک، چابهار، دشت یاری و زرآباد را آب برده و برخی از مسئولان تهران نشین را خواب؛ به داد مردم برسید.

معین الدین سعیدی در جلسه علنی امروز (سه شنبه 14 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی گفت: کنارک، چابهار، دشت یاری و زرآباد را آب برده و برخی از مسئولان تهران نشین را خواب؛ و آن هم خواب زمستانی برده است.

نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند در مجلس یازدهم ادامه داد: روز گذشته در کنارک طی 20 دقیقه، 104 میلیمتر بارندگی داشته ایم و این در تاریخ بی سابقه است و با توجه به ضعف ساختاری شهری همه معابر دچار آبگرفتگی شده و آب به 80 درصد خانه ها نفوذ کرده است.

وی افزود: بحران در آستانه تبدیل به فاجعه است و بخش های پیش سهراب و اورکی تبدیل به جزیره شده اند و راه های دسترسی تخریب و حتی در بسیاری از حاشیه ها تخریب صورت گرفته است، لذا از آقای دکتر قالیباف، استاندار و مسئولان استانی و شهرستانی، برادران ارتشی و سپاهی و آقای سعید محمد به خاطر تلاش های بی وقفه ممنون هستیم، اما ساختار و امکانات نحیف استان نمی تواند پاسخگو باشد.

سعیدی خاطرنشان کرد: از مسئولان معزز تقاضا دارم که نوشدارو پس از مرگ سهراب نباشند و لازم است اکنون به داد مردم برسند./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی