کد خبر : 17602

صباغیان در تذکر آیین‌نامه‌ای مطرح کرد:صباغیان در تذکر آیین‌نامه‌ای مطرح کرد:صباغیان در تذکر آیین‌نامه‌ای مطرح کرد:

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور با استناد به آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: در راستای تأثیرگذاری نتایج تحقیق و تفحص‌ها بهتر است که گزارشی از نتایج تفحص‌های گذشته مجلس در کنار قرائت تقاضاهای جدید اعلام و ارائه شود.

 محمدرضا صباغیان بافقی در جلسه علنی امروز (سه شنبه 14 دی ماه) مجلس شورای اسلامی به استناد بندهای (7)، (8) و (11) ماده (21) آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: ضمن تشکر از رئیس و هیأت رئیسه به دلیل برگزاری جلسات مستمر نظارتی مجلس در روزهای سه‌شنبه پیشنهاد می‌کنم در کنار گزارش‌های تحقیق و تفحصی که قرائت می‌شود، یک گزارش از نتیجه تفحص‌هایی که در قبل انجام گرفته نیز ارائه شود.

نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در مجلس افزود: تحقیق و تفحص از اقدامات و وظایف مهم نظارتی مجلس است و ارائه گزارش همزمان از تفحص‌ها و نتایج از تحقیق و تفحص‌های گذشته می‌تواند تأثیرات بیشتری داشته باشد.

محمدباقر قالیباف در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: برای قرائت نتایج تحقیق و تفحص هایی گه در گذشته انجام شده نیاز به اصلاح آیین‌نامه داخلی است اما در اینکه تفحص‌ها باید به صورت دقیق انجام شود و به نتیجه نهایی برسد، بسیار مصمم هستیم که کار نظارتی مجلس به صورت دقیق و کامل انجام شود./

پایان پیام

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی