کد خبر : 17506

گودرزی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم بروجرد در مجلس خواستار تسریع وزارت راه در اجرای عملیات راه آهن دورود – بروجرد شد.

 عباس گودرزی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، 8دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: فتنه‌گران در فتنه 88 دشمن را امیدوار کرده و نظام را تا لبه پرتگاه بردند اما مردم با حضورشان بساط فتنه‌گران را برچیدند لذا این روز را گرامی می‌داریم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر علوم اظهار کرد: صدور مجوز رشته اتاق عمل برای دانشکده پرستاری و همچنین مجوز دانشکده علوم پزشکی به عنوان مقدمه دانشگاه علوم پزشکی محسوب می‌شود که مورد انتظار است در این خصوص تسریع بفرمایید.

وی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار تسریع در آغاز عملیات اجرای راه‌آهن دورود –بروجرد به عنوان فاز اول راه آهن دورود – بروجن – ملایر شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در تذکری به وزیر میراث فرهنگی و گردشگری گفت: تکلیف بافت تاریخی بروجرد که حدود 280 هکتار است باید مشخص شود زیرا در کار مردم و شهرداری‌ها گره انداخته است. همچنین تسریع در صدور مجوز نهایی الحاق جهان آباد به بروجرد از هیأت دولت استدعا می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: برنامه‌ریزی مدیران فرهنگی و بنیاد شهید برای ثبت سند افتخار و مظلومیت 68 دانش آموز شهید بروجرد از دیگر موضوعاتی است که باید به آن توجه شود./

پایان پیام

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی