کد خبر : 17473

سلیمی در تذکر شفاهی:

عضو هیات رئیسه مجلس در تذکری گفت: دولتمردان اولاً راهکار مناسبی برای جبران موضوع ارز ۴۲۰۰ تومانی پیدا کنند، دوماً تا این اندازه متناقض اظهارنظر نکنند.

سلیمی در تذکر شفاهی:، علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز (سه شنبه 7 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی گفت: جاده زیرآب محلات واقعا به یک قتلگاه تبدیل شده و هر روز تعداد تصادفات در این جاده افزایش پیدا می کند و از دست دادن جوانان، زنان، مردان و هموطنان عزیز موجب غم و اندوه می شود، تا کی این جاده باید کشته بدهد تا برخی از مسئولان اقداماتی را انجام دهند؟ از قوه قضائیه تقاضا دارم در حوزه ترک فعل در این موضوع حتما ورود کند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس یازدهم با اشاره به ارز 4200 تومانی ادامه داد: دولت باید یک نظری را به طور مشترک ارائه دهد. آقای مخبر اعلام کرده است ارز 4200 تومانی دارو حذف نمی شود و امروز خبری آمد که یکی از مسئولان سازمان برنامه و بودجه به صراحت گفته که ارز 4200 تومانی دارو و گندم حذف می شود!

وی تاکید کرد: آقایان اولاً راهکار مناسبی برای جبران این موضوع پیدا کنند، چرا که مردم تحت فشار هستند و دوماً تا این اندازه متناقض اظهارنظر نکنند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی