کد خبر : 17470

رشیدی کوچی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم مرودشت در مجلس خواستار رسیدگی دولت به موضوع عدم پذیرش محصولات کشاورزی از سوی سایر کشورها شد که تبدیل به یک افتضاح در این حوزه شده است.

جلال رشیدی کوچی در جلسه علنی امروز (سه شنبه، 7 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: از دولت و کادر درمان برای واکسیناسیون کرونا تشکر می‌کنم چنانچه سه ماه قبل شاهد از بین رفتن روزانه 700 تا 800 نفر از هموطنان خود بودیم که امروز این آمار به زیر 50 نفر رسیده است.

نماینده مردم مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: امروز مردم می‌پرسند قیمت دلار در سال گذشته 27 هزار تومان بود و امسال نیز به همان میزان است، پس چرا با گرانی‌های روزانه روبرو هستیم لذا در این باره احساس خطر کرده و نگرانم چرا که امید مردم به این مجلس و  این دولت است که نباید به امورات غیرضروری پرداخته و امید مردم را ناامید کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در پایان خطاب به رئیس جمهور خاطر نشان کرد: باید دست مدیران میانی اصلاح طلب و غیر همسو کوتاه شود به خصوص که حوزه کشاورزی از این محل دچار آسیب شده و در صحبتی که با خانم پاشایی داشتم عدم پذیرش محصولات کشاورزی در کشورهای دیگر یک افتضاح به بار آورده که نیاز به تحقیق و تفحص از وزارتخانه مربوطه دارد./

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی