کد خبر : 17391

رحیمی جهان آبادی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم تایپاد و تربت جام در مجلس با بیان اینکه دروازه صادراتی ایران و افغانستان منتظر تصویب لایحه منطقه آزاد دوغارون است، گفت: از وزیر صادرات خواست هرچه سریع تر این لایحه را به مجلس بیاورد.

 جلیل رحیمی جهان آبادی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 5 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: ابتدا سالروز میلاد حضرت عیسی مسیح را به مسیحیان جهان و پیروان ادیان ابراهیمی تبریک و سپس سالروز درگذشت حضرت زرتشت، پیامبر روشنایی و نور و محبت را به زرتشتیان ایران و جهان تسلیت عرض می کنم.

وی در تذکری به وزیر صمت اظهار کرد: قیمت فرغون 4 میلیون تومان شده در حالی که زمانی قیمت پراید 7 میلیون تومان بود کسانی که با واردات خودرو مخالفت می کنند نسبت به این وضعیت توضیح دهند.

نماینده مردم تربت‌جام و تایباد و باخرز و صالح آباد در مجلس در تذکری به وزیر بهداشت تصریح کرد: بیمارستان نیمه کار شهر نصرآباد سال ها است رها شده و بخش 50 هزار نفری نصرآباد تربت جام فاقد یک مرکز درمانی است.

وی در تذکری به وزیر راه، اظهار کرد: جاده ارتباطی سمیع آباد به تربت جام، صالح آباد به مشهد و صالح آباد به تربت جام دچار آسیب های اساسی است همچنین به وزیر نفت تذکر می دهم که روستای پرجمعیت ملو در بخش تربت جام گازرسانی نشده و این روستا در آستانه تخلیه شدن است. همچنین در تذکری به وزیر اقتصاد می گویم که لایحه منطقه آزاد دوغارون هرچه سریع تر به صحن علنی مجلس بیاورید چرا که دروازه صادراتی ایران به افغانستان منتظر این لایحه است./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی