کد خبر : 17121

زنگنه در تذکری:زنگنه در تذکری:

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس گفت: در قانون دائمی به دلیل نبود پیوست نباید عدد و رقم ذکر شود و این امر خلاف نظام قانون نویسی است.

 محسن زنگنه در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 24 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با بیان اینکه در قانون دائمی به دلیل نبود پیوست نباید عدد و رقم ذکر شود، گفت: امروز در مجلس موضوعی باب شد که تاکنون اتفاق نیفتاده بود.  

نماینده مردم تربت حیدریه و مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی افزود: در قانون دائمی برای اجرای رتبه بندی معلمان 12.5 هزار میلیارد تومان از ابتدای برج 6 در نظر گرفته شد، این امر به این دلیل است که ریاست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نگران است دولت آن را اجرایی نکند، ما نمی توانیم برای نگرانی از اجرای قانونی توسط دولت نظام قانون نویسی را عوض کنیم. در هیچ قانون دائمی مشاهده نمی کنید که برای منابع بودجه آن هم در شش ماهه گذشته عدد ذکر کرده باشد.

قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده، گفت:  شما در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس حضور دارید و مطلع هستید که برای رتبه بندی معلمان در بند و تبصره 2 قانون بودجه 1400 پیش بینی شده است و ضرورتی برای" تعیین رقم" وجود نداشت.

وی ادامه داد: بند و تبصره 2 به طور کامل تحقق پیدا نکرد و لذا بنا شد دولت از منابع دیگری این تعهدات را عملی کند./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی