کد خبر : 16937

رشیدی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه علیرغم منصوب شدن ۳۰ استاندار، کرمانشاه بدون استاندار رها شده است، خطاب به وزیر کشور، گفت: قحط الرجال یا جهل الرجال است که دنبال استاندار غیر بومی هستید؛ از میان جوانان بومی و انقلابی استان کرمانشاه انتخاب کنید.

 محمد رشیدی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 17 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: به خانواده هایی که امروز در جاده هلشی به کرمانشاه دو عزیز از دست داده اند، تسلیت عرض می کنم. در این حادثه متاسفانه 15 نفر نیز مصدوم شده اند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی افزود: برای جاده هایی که تبدیل به قتلگاه شده اند فکری کنید، خون مردم محترم بوده و نباید نسبت به اصلاح و ایمن سازی جاده ها بی تفاوت باشید.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر کشور، تصریح کرد: 30 استاندار منصوب کردید اما کرمانشاه را رها کردید، این منطقه 8 سال در آماج وحشیانه دشمن بعثی بوده اما امروز بدون صاحب رها شده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: قحط الرجال یا جهل الرجال است که دنبال استاندار غیر بومی هستید، کرمانشاه 2 میلیون جمعیت دارد از میان جوانان انقلابی بومی استان یک مدیر را انتخاب کنید تا مشکلات کرمانشاه را برطرف کند. این منطقه محور توسعه غرب کشور است اما شما آن را از دستور خارج کرده و به آن بی توجهی می کنید./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی