کد خبر : 16928

باقرزاده در تذکر شفاهی:

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی گفت: علیرغم تاکید مقام معظم رهبری در سال گذشته هنوز مشکلات استخدام، اقتصادی و معیشتی پرستاران از جمله اجرایی شدن تعرفه گذاری خدمات پرستاری و استخدام پرستاران شرکتی برطرف نشده است.

علی اصغر باقرزاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 17 آذرماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر بهداشت و سازمان مدیریت برنامه ریزی، گفت: در خصوص عدم اجرایی شدن بیانات مقام معظم رهبری در سال گذشته در مورد برطرف کردن مشکلات استخدامی، اقتصادی و معیشتی پرستاران از جمله اجرایی شدن تعرفه گذاری خدمات پرستاری و استخدام پرستاران شرکتی و نیروهای شرکتی وزارت بهداشت تذکر می دهم.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی افزود: نسبت به نظام ناهماهنگ پرداخت حقوق و وضعیت استخدامی به دولتمردان تذکر می دهم. زیبنده نظام مقدس ما که اساس آن بر عدالت استوار است، نیست. متاسفانه امروز شاهد انواع استخدام از جمله قراردادی، شرکتی، حجمی، ساعتی، خرید خدمات و قرارداد معین و ... هستیم از این رو درخواست دارم نسبت به ساماندهی و برنامه ریزی و ایجاد کارگروهی در هیات دولت و مجلس برای رفع تبعیض و قطع دست پیمانکاران سودجو و اجرایی شدن استخدام تمام نیروهای شرکتی در ادارات مختلف و اجرای عدالت را دارم./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی