کد خبر : 16927

حسینی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم خدابنده در مجلس در تذکری خطاب به وزیر کشاورزی خواستار مدیریت امهال تسهیلات وام‌های کشاورزی شد چرا که به دلیل ناهماهنگی میان سازمان‌ها و نهادها مشکل‌ساز شده است.

سیدالبرز حسینی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 17 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تشکر از پرستاران و کادر درمان خدابنده که با حداقل امکانات در ایام کرونا زحمت کشیدند، گفت: با این حال آنها مدت 8 ماه است که کارانه و اضافه کار خود را دریافت نکرده‌اند.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی در ادامه در تذکری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به مصوبه تیر ماه سال جاری برای امهال تسهیلات وام ‌های کشاورزی عنوان کرد: چرا کشاورزان باید گرفتار ناهماهنگی میان سازمان مدیریت، وزارت کشاورزی، وزارت اقتصاد و بانک مرکزی باشند.

وی ادامه داد: در جلسه روز گذشته شورای ملی ثبت منابع طبیعی، پرونده زرین‌رود به سرانجام رسید که ضمن تشکر از دست‌اندرکاران خواستار بازگشایی غار این منطقه از سوی وزارت میراث فرهنگی هستیم چرا که ظرفیت گردشگری ایجاد می‌کند.

حسینی همچنین با اشاره به وجود 600 هزار رأس دام در خدابنده و وجود 250 هزار تن نهاده دامی عنوان کرد: 6 واحد تولید دامی در منطقه وجود دارد و 140 هزار تن نهاده دامی تولید می‌کند اما 70 درصد دامداران نهاده نمی‌گیرند که باعث شده دامداری منطقه در حال نابودی باشد که وزیر جهاد باید فکری به حال آن کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در پایان خطاب به وزارت بهداشت خواستار تأمین اقلام مورد نیاز شهرستان در حوزه پزشکی شد./

پایان پیام

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی