کد خبر : 16883

قالیباف در صحن علنی:

رئیس مجلس شورای اسلامی با برشمردن اهمیت گزارش قرائت شده از سوی کمیسیون صنایع و معادن درخصوص عملکرد وزارت ارتباطات درباره تکالیف مقرر در قانون، تصریح کرد: تحولی که در حکمرانی به دنبال آن هستیم و چالش اصلی کشور است، منشأ آن در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

دکتر محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز (سه شنبه، 16 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، با اشاره به گزارش کمیسیون صنایع و معادن درخصوص عملکرد وزارت ارتباطات درباره تکالیف مقرر در قانون و برنامه های کلان گفت: بحث امروز ما در ارتباط با نظارت بر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بحث مهمی است، چرا که این وزارتخانه بار مهم و مسئولیت سنگینی بر دوش دارد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حوزه زیرساختی، این وزارتخانه مسئولیت های مهمی دارد و در حوزه محتوایی نیز کمیسیون فرهنگی و سایر کمیسیون ها، مباحثی دارند.

وی تصریح کرد: تحولی که در حکمرانی به دنبال آن هستیم و چالش اصلی کشور است، منشأ آن در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است؛ متاسفانه دولت گذشته در این بخش عقب ماندگی های جدی داشت که امیدواریم وزیر محترم که امروز خود داوطلب ارائه این گزارش شده و در زمان رأی اعتماد نیز نکاتی را برای تحول در این حوزه عنوان کرد، بتواند این تحول را ایجاد کند، لذا از نمایندگان مجلس درخواست دارم به گزارش ارائه شده و مباحث مطروحه در صحن توجه ویژه داشته باشند./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی