کد خبر : 16689

حق وردی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم شهریار و قدس و ملارد در مجلس طی تذکری خطاب به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خواستار تجهیز و راه اندازی هرچه سریع تر بیمارستان شهدای سلامت ملارد شد.

حسین حق وردی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 آذرماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: شما در جغرافیای کشور حتما نام شهرستان ملارد را دیده و شنیده اید، این شهرستان با 400 هزار نفر جمعیت هنوز فاقد یک تخت بیمارستان است.

نماینده مردم شهریار و قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بیمارستان شهدای سلامت این شهرستان ساخته شده است اما از اواخر سال گذشته به دلیل عدم انجام تعهدات ارزی امکان بهره برداری از آن فراهم نشده و این موضوع زیان سلامت مردم است.

وی تاکید کرد: این موضوع را در جلسات مختلف و حتی در دیدار با رئیس جمهور پیگیری و اعلام کرده ایم اما دریغ از یک اقدام اساسی و موثر، امروز مردم این شهرستان منتظر اقدام عاجلی برای راه اندازی بیمارستان شهدای سلامت هستند.

حق وردی اظهار کرد: بیمارستان خمینی شهر شهریار نیز باید تجهیز شود زیرا این پروژه طولانی ترین پروژه دوران انقلاب اسلامی است که هنوز بعد از 35 سال تکمیل نشده است./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی