کد خبر : 16585

بابائی کارنامی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم ساری و میان دورود در مجلس گفت: مجلس و دولت به معنای واقعی و به دور از شعار از ظرفیت بسیج در اداره کشور استفاده کنند.

علی بابائی کارنامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 7 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: توقع دارم مجلس و دولت به معنای واقعی و به دور از شعار از ظرفیت بسیج در اداره کشور استفاده کنند.

نماینده مردم ساری و میان‌دورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رتبه بندی معلمان لایحه است و دولت اطلاع دارد که اجرای آن چه میزان اعتبار نیاز دارد، ادامه داد: ما نمی توانیم برای دولت تصمیم بگیریم، حق معلمان را نباید به سادگی از بین ببریم. اجازه ندهیم مجلس تحت شعاع افکار سیاسی قرار بگیرد. رتبه بندی معلمان هرچه سریع تر باید در صحن علنی مورد بررسی قرار بگیرد.

وی در تذکری خطاب به وزیر نیرو در زمینه عدم اجرای دستور رئیس جمهور و استنکاف از نظر کارشناسان وزارت جهاد کشاورزی و سازمان حفاظت از محیط زیست در خصوص توقف سد فینسک، گفت: اجازه ندهید سد فینسک کل استان را همانند اتفاقی که در برخی از استان ها رخ داده است درگیر کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در تذکری دیگر به وزیر راه و شهرسازی، گفت: به تامین منابع مالی جهت تکمیل راه اصلی ساری- کیاسر و راه اصلی گوهرباران که برای مردم حوزه انتخابیه من تبدیل به آرمان شده توجه نشده است.

وی در تذکر به وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: علیرغم رأی اعتماد مجلس برنامه های شما کاربردی نبود، معیشت معلمان و فرهنگیان برای ما اهمیت دارد، مجلس به شما رأی داد تا نشان دهد با رئیس جمهور همراه است.

بابائی کارنامی افزود: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر مسئولین ذیربط وزیر کارگران کشور را مورد توجه قرار دهند./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی