کد خبر : 16144

نوش آبادی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم ورامین در مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی با انتقاد از اینکه گرانی نهاده های دامی و کشاورزی کمر کشاورزان و دامداران حوزه انتخابیه را شکسته است، گفت: حوزه انتخابیه اینجانب قطب کشاورزی استان تهران است، حال چرا نسبت به آن بی تفاوت هستید.

 حسین نوش آبادی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، 23 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: گرانی نهاده‌های دامی و کشاورزی کمر کشاورزان و دامداران حوزه انتخابیه را شکسته است؛ حوزه انتخابیه اینجانب قطب کشاورزی استان تهران است چرا نسبت به آن بی تفاوت هستید و به فریاد کشاورزان و دامداران نمی‌رسید.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک درمجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر نیرو گفت: چرا عدالت را در توزیع آب شرب و زراعی رعایت نمی کنید و نسبت به حقابه کشاورزان حوزه انتخابیه اقدامی صورت نمی‌گیرد.

نوش آبادی خطاب به وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: علت عدم اجرای پروژه آزادراه تهران به پیشوا چیست،چرا نسبت به تأمین روشنایی بزرگراه ری به قرچک و ورامین کوتاهی می‌شود؛ جان مردم در خطر است، چرا نسبت به جان و مال مردم بی‌تفاوت هستید. انتظار می رود وزرا به رفع مشکلات و مسائل حوزه توجه کنند./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی