کد خبر : 16055

رشیدی در تذکر شفاهی:

عضو هیات رئیسه مجلس از رئیس جمهور و هیات دولت خواست تا با قطع تعامل با مجلس که از آن رأی اعتماد گرفته اند سوءظن ایجاد نکنند.

محمد رشیدی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 19 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از رئیس جمهور و هیات دولت برای سفرهای استانی، تلاش های شبانه روزی و اتفاقات مثبتی که در واردات واکسن و درمان بیماران کرونایی افتاد به طوری که روند نزولی در شیوع این بیماری طی می شود در تذکر به رئیس جمهور و هیات دولت، گفت: شما از مردم دو بار رأی گرفتید یک بار رئیس جمهور به طور مستقیم از مردم رأی گرفت و یک بار هم هیات دولت از مجلس و نمایندگان مردم رأی اعتماد گرفتند بنابراین خواهش می کنم باب تعامل با مجلس را نبندید.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: حمایت نمایندگان مجلس از دولت انقلابی در ادوار مجلس بی نظیر بود و ما به تکلیف خود در این زمینه به خوبی عمل کردیم.

وی تاکید کرد: اعضای هیات دولت باید از مشورت با نمایندگان استفاده کرده و به آن ها پاسخگو باشند و با قطع تعامل نباید بدبینی و سوءظن ایجاد کنند. ضمن اینکه باید به این نکته توجه کنند که به مجلس نیاز داشتند، دارند و خواهند داشت./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی