کد خبر : 15927

عسکری در تذکر شفاهی:

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس با بیان اینکه با توجه به سرعت گرفتن واکسیناسیون عمومی و آغاز بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، تعلل در معرفی وزیر آموزش و پرورش به صلاح نیست، گفت: انتظار می رود دولت تمهیدات لازم را برای کنترل افزایش قیمت ها اتخاذ کند.

 


عسکری در تذکر شفاهی:، محمدجواد عسکری در نشست علنی امروز (یکشنبه 16 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی از حرکت شجاعانه دلاورمردان نیروی دریایی سپاه در مقابل دزدان دریایی آمریکا تقدیر کرد و گفت: اکنون که با واسطه سرعت گرفتن واکسیناسیون عمومی با توجه به تاکید رئیس جمهور در آغاز بازگشایی مدارس و دانشگاه ها هستیم، تعلل دولت در معرفی وزیر آموزش و پرورش به صلاح نیست و می طلبد رئیس جمهور هر چه سریعتر نسبت به معرفی وزیر پیشنهادی به مجلس اقدام کند.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس یازدهم ادامه داد: بازنشستگان لشگری و کشوری و تامین اجتماعی سال های عمر خود را برای توسعه ایران صرف کرده و امروزه در پیچ و خم زندگی، گرانی و تورم سرسام آور شرمنده خانواده های خود هستند. روا نیست مشکلات این افراد پیگیری نشود و همه دستگاه ها باید در حل مشکلات آنها تلاش کنند.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس یازدهم با بیان اینکه کاهش نزولات جوی و خشکسالی های پیاپی در سال های اخیر، تامین آب شرب، کشاورزی و صنعت را با مشکل مواجه کرده است، افزود: می طلبد دولتمردان به ویژه وزیر نیرو تمهیدات لازم را برای انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی اتخاذ کند.

عسکری با انتقاد از افزایش قیمت ها یادآور شد: گرانی سرسام آور مردم را با مشکلات جدی مواجه کرده و از سویی بیکاری به عنوان یکی از مشکلات جدی جامعه محسوب می شود که انتظار می رود دولت تمهیداتی را برای کنترل گرانی ها اتخاذ کند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی