کد خبر : 15808

گیلانی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم شوشتر در مجلس از اقدامات دوگانه وزارت بهداشت در زمینه پرداخت حقوق کارکنان بهداشت و درمان حوزه انتخابیه خود انتقاد کرد.

سهراب گیلانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 11 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: مردم خوزستان انتظار دارند دستورات و مصوبات سفر به استان خوزستان اطلاع رسانی شود و در هیات دولت نسبت به تکمیل پروژه های نیمه تمام در حوزه های مختلف و جامانده از دولت دوازدهم تاکید شود چرا که بسیاری از این پروژه ها تعطیل شده اند.  

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رفتار دوگانه و تبعیض آلود وزارت بهداشت و درمان نسبت به استخدام و پرداخت حقوق کارکنان اداره بهداشت گتوند موجبات ناراحتی را ایجاد کرده است و می خواهیم محول شدن این امر به دانشگاه جندی شاپور تصویب شود. خودخواهی عده ای باعث ظلم به این شبکه درمان شده است.

این نماینده مردم در مجلس ضمن تشکر از وزیر صنعت برای اعزام نمایندگان ویژه به شوشتر در راستای پروژه های صنعتی، گفت: در خصوص ارتقاء واحدهای صنعتی مصوب سال 99 دستورات لازم را اعمال کنید.

وی خطاب به وزیر نیرو اظهار داشت: توافقات حوزه نیرو در شوشتر و گتوند به نسبت سال 96 کاهش چشمگیری پیدا کرده و متوقف شده است، دستور عاجل برای رفع این موضوع لازم است. پذیرش 10 میلیون تن و تکمیل فاز دوم نیروگاه برق حوزه انتخابیه که 10 سال متوقف شده است از دیگر مطالبات ما است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی
  • عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: برداشت‌های غیر متعارف در حوزه محیط زیست از آب گرفته تا ذخایر دیگر همچون خاک و…