کد خبر : 15796

میرمحمدی میبدی در تذکری شفاهی:

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس گفت: براساس گزارش کمیسیون اصل نود کماکان خطر کمبود برق و خاموشی ها در کشور وجود دارد.

سیدجلیل میرمحمدی میبدی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 11 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری آئین نامه ای، گفت: اگر به گزارش ارائه شده توسط کمیسیون اصل نودم در خصوص علت قطع برق و خاموشی های مکرر در تابستان دقت کرده باشیم باز هم خطر کمبود برق و خاموشی وجود دارد.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه چندین بار از زبان مجلس و در صحن علنی در خصوص واکسیناسیون اظهارنظرهایی شد که خلاف سیاست های کلی کشور در زمینه واکسیناسیون است، ادامه داد: امروز با حرکت خوبی که دولت در زمینه واردات واکسن انجام داده است صلاح نیست از زبان مجلس این اقدام مناسب مورد ابهام قرار بگیرد.

وی افزود: از نظر شما تزریق واکسن توسط ولی فقیه در منظر عمومی، آخرین استفتاء ایشان و تاکید بر سیاست ها آیا کفایت نمی کند؟ آیا حرکت های دولت تاکنون اغنایی نبوده است؟ آیا به نظر شما کسی که واکسن نمی زند و قصد دارد وارد مجامع عمومی شود و دیگران را مبتلا نماید نامش اجبار است؟

میرمحمدی میبدی گفت: آیا کاهش مرگ و میر از 700 نفر در روز به 150 نفر اثر مثبت تزریق واکسن محسوب نمی شود؟ آیا فتاوای مراجع تقلیدی مانند مقام معظم رهبری، آیت الله سبحانی و آیت الله جوادی آملی کفایت نمی کند تا در بحث تزریق واکسن ابهام ایجاد نمی کنیم؟ اگر عدم واکسیناسیون باعث قطع زنجیره انتقال نشود و شاهد افزایش مرگ و میر باشیم باز هم ابهام ایجاد می کنیم؟

این نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: مباحث مطرح شده در شأن مجلس نیست، امروز آثار مثبت تزریق واکسن کرونا در کشور و مجامع بین المللی به اثبات رسیده است، از همکاران درخواست می کنم اکنون که دولت واکسیناسیون را به خوبی انجام می دهد ما نیز کمک کننده باشیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی