کد خبر : 15271

پاک مهر در تذکر شفاهی:

نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت: سفر رئیس جمهور به خراسان شمالی، نسخه شفابخشی برای صنایع بزرگ استان است که از مسئولیت اجتماعی شانه خالی می کنند.

سید محمد پاک مهر در نشست علنی امروز (چهارشنبه 21 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: تذکر من پیام مردم استان خراسان شمالی به ریاست جمهوری و هیات دولت برای سفر به استان خراسان شمالی است تا در آینده نزدیک این سفر انجام شود.  

نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس یازدهم ادامه داد: مردم مظلوم و نجیب خراسان شمالی چشم به راه هیات دولت کارآمد انقلابی آیت الله رئیسی برای نسخه شفابخشی به دردها و دغدغه های خود هستند. نسخه شفابخشی برای سه شهرستان گرمه، جاجرم و راز و جرگلان که با گذشت 42 سال از نظام مقدس جمهوری اسلامی از داشتن راه دسترسی استاندارد بین شهری برخوردار نیستند.

وی ادامه داد: نسخه شفابخشی برای مرزنشینان محروم از یارانه سوخت مرزنشینان تا از آن برخوردار شوند. نسخه شفابخش برای صنایع تشنه و دشت های فرونشسته، دشت های ممنوعه و ممنوعه بحرانی استان که درمان درد آن انتقال آب دریای عمان است که آرزوی دیرینه مردم استان خراسان شمالی می باشد. نسخه شفابخشی برای صنایع بزرگ استان که از مسئولیت اجتماعی متاسفانه شانه خالی می کنند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی