کد خبر : 15268

جعفری بروجنی در تذکر شفاهی:

نماینده مجلس تاکید کرد: چرخه مدیریت دولت هر چه سریع تر تکمیل شود.

 امیرقلی جعفری بروجنی در نشست علنی امروز( چهارشنبه 21 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: با توجه به اولویت های کشور، محدودیت هایی که وجود دارد و تاکیدات مقام معظم رهبری، دولت باید هر چه زودتر چرخه مدیریت خود را کامل کند.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تاخیر در تکمیل این چرخه موجب نگرانی است و مطالبه مردم این است که هر چه سریع تر چرخه مدیران دولت تکمیل شود. از نیمه مهرماه گذشته است و قرار است مراکز آموشی از آبان ماه فعالیت حضوری داشته باشند اما وزارت آموزش و پرورش بدون سکاندار اداره می شود از این رو باید هر چه سریع تر وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی شود.

وی بیان کرد: ضمن تشکر از سفرهای استانی، باید تاکید کرد که لازم است چرخه مدیریت استان ها کامل شود تا بتوان از سفرهای استانی بهره کامل برد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد تشنه آب هستند، اظهار داشت: استان آب، آیینه و آفتاب با کمیود آب روبه رو است بسیاری از روستاها آب شرب ندارند. از وزیر بهداشت و درمان می خواهیم نسبت به تامین دستگاه MRI بیمارستان بروجن اقدام کند و وزیر راه و شهرسازی نسبت به تکمیل کمربندی سمال بروجن اقدام کرده تا وعده دولت محقق شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی