کد خبر : 15261

کریمی فیروزجایی در تذکر شفاهی:

عضو هیات رئیسه مجلس از بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در صحن علنی روز یکشنبه هفته آتی خبر داد.

علی کریمی فیروزجایی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 21 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی به ویژه به سردار اشتری فرمانده و آیت الله ادیانی نماینده ولی فقیه در این نیرو، به همه فرماندهان، مدیران، کارکنان و سربازان خدوم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی همچنین کسب موفقیت های غرورآفرین کشتی گیران تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان را تبریک و از وزیر ورزش و جوانان تقاضا کرد تا در جهت حل مشکلات مخصوصاً تامین مسکن و شغل این پهلوانان اقدام شود.

وی ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید عنوان کرد: در رابطه با اجرای لایحه رتبه بندی معلمان با توجه به طولانی شدن بررسی طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار، اولویت رسیدگی به لایحه رتبه بندی در جلسه امروز قرار نگرفت، ولی طبق وعده رئیس مجلس روز یکشنبه هفته آتی این لایحه در صحن مجلس بررسی خواهد شد.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با تاکید بر اینکه این لایحه موجب تحول و پویایی در نظام آموزشی کشور خواهد شد، عنوان کرد: همگان باید بپذیریم آموزش و پرورش سنگ بنای توسعه کشور است.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: متاسفانه طی روزهای اخیر شاهد برخورد نامناسب برخی از ماموران منابع طبیعی با جنگل نشینان بودیم در حالی که این برخورد سخت باید معطوف به سوداگران و قاچاقچیان چوب باشد نه جنگل نشینانی که خود از محافظان جنگل به شمار می آیند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی