کد خبر : 15212

سلیمی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انتصابات در دولت و در برخی از مسئولیت ها با تاخیر انجام می شود و هر چه سریعتر این تاخیرها جبران شود.

علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (سه شنبه 20 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به دولت و مسئولان اجرایی گفت: برخی از مسئولان از دولت گذشته هنوز در بدنه دولت حضور دارند و کارشکنی هایی را انجام می دهند، لذا لازم است انتصابات با سرعت بیشتری انجام شود تا شاهد برخی کارشکنی ها در مسیر عملکرد دولت مردمی نباشیم.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر راه و شهرسازی خواستار اصلاح جاده زیرآب- محلات- نراق شد و گفت: این جاده به قتلگاه تبدیل شده است. همچنین از وزیر نیرو درخواست دارم درخصوص نگرانی های ایجاد شده در مورد افزایش هزینه برق دریافتی از مردم اقدامات لازم را انجام دهد.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: دولت گذشته با استقراض مبالغی از بانک مرکزی موجب ایجاد تورم در سطح کشور شد و این تورم در ماه های اخیر، شرایط بدی را در سطح کشور ایجاد کرده است و کسانی که این وضعیت را به وجود آورده اند، باید پاسخگو باشند. همچنین تعداد زیادی از داروخانه ها در دست صاحب منصبان است که وزارت بهداشت باید با آن برخورد جدی انجام دهد.

وی بیان کرد: کرسنت و توتال زیان های زیادی به کشور وارد کرده است، و آقای زنگنه باید پاسخگوی اقدامات خود باشد. همچنین وزیر خارجه اسبق که بدون مطالعه برجام را امضا کرده باید پاسخگوی عملکرد خود باشد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی