کد خبر : 15193

سلیمی:

نماینده محلات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در گزارش تدوین شده از سوی کمیسیون اصل ۹۰ در خصوص تخلفات دولت گذشته در خصوص ورود به موضوع بورسیه ها و طرح موضوع انحرافی اعطای بورسیه های غیرقانونی به افراد اسامی رؤسای دانشگاه های متخلف نیز اضافه شود.

علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 20 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در اخطاری ناظر بر اصل 90 قانون اساسی با اشاره به گزارش کمیسیون اصل 90 مجلس در خصوص اظهارنظر واقعی دولت گذشته در مورد اعطای بورسیه های غیرقانونی به افراد، گفت: ضمن تشکر از کمیسیون برای تدوین این گزارش لازم است در کنار معرفی رئیس جمهور سابق و وزرای متخلف در این موضوع رؤسای دانشگاه هایی که به نوعی معاونت در ظلم داشتند نیز به قوه قضائیه معرفی شوند.

وی افزود: در این موضوع به بسیاری از نخبگان کشور ظلم شده است و همچنین بخش زیادی از اموال کشور اضرار شده که باید به بیت المال عودت داده شود.

مصری رئیس علنی مجلس در پاسخ به این اخطار قانون اساسی گفت: گزارش قرائت شده از سوی کمیسیون خلاصه ای بود از آنچه که تدوین شده و کمیسیون آنچه که تحقیقات خود را در خصوص آن انجام داده به قوه قضائیه ارائه خواهد داد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی