کد خبر : 15003

نقدعلی:

نماینده مجلس تاکید دارد که باید از گزارش زلزله سی سخت و مشخص شدن ۹ مورد سوءمدیریت برای اتفاقات در آینده درس عبرت گرفت.

 

محمدتقی نقدعلی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 12 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی گزارش کمیسیون عمران از زلزله سی سخت، عنوان کرد: در این گزارش 9 مورد سوءمدیریت و ترک فعل گزارش شده است که باید از آن برای آینده درس بگیریم.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر به وضعیت پل خواجو و سی و سه پل اصفهان دقت کنید متوجه می شوید با فرونشست شدید زمین به دلیل خشک شدن زاینده رود روبه رو هستید و اگر 40 سال این اوضاع ادامه داشته باشد چه پاسخی در مقابل جهانیان برای از بین رفتن فرهنگ و تمدن ایران به دلیل عدم پیش بینی مسئله خواهیم داشت.

وی تاکید کرد: در حوزه مدیریت کرونا نیز شاهد سوءمدیریت هستیم، واکسن اجباری و انجام تست PCR مغایر قانون اساسی است متاسفانه برای انجام هر تست اجباری باید بالغ بر 400 هزار تومان هزینه کرد چنین رویه ای مدیریت بحران نیست.

این نماینده مجلس خطاب به عین اللهی گفت: امروز گزارش زلزله سی سخت را به شما تحویل می دهیم اما در بحث مدیریت کرونای شما نیز انتقادهایی وجود دارد چرا که واکسن و تست اجباری را خلاف قانون اساسی می دانیم.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس تاکید کرد: باید از گزارش زلزله سی سخت درس عبرتی گرفت مخصوصا در حوزه بحران آب باید بدانیم که بحرانی فراتر از خوزستان به دلیل سوءمدیریت ها در اصفهان پیش بینی می شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی