کد خبر : 14518

شادمهر در تذکر شفاهی:

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس ضمن دعوت از رئیس جمهور جهت سفر به استان گلستان، گفت: وزرا باید از ظرفیت اهل سنت و اقوام در معاونت ها و مدیریت ها استفاده کنند.

امانقلیچ شادمهر در نشست علنی امروز (چهارشنبه 24 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی  در تذکری شفاهی گفت: ضمن تشکر و قدردانی از حضرت آقا در رابطه با انتصاب آقای ایرانی در بالاترین و حساس ترین و امنیتی ترین جایگاه ممکن، مسئولان باید یاد بگیرند که نگاهشان مبنی بر اندیشه امامین انقلاب باشد و اگر از این قاعده بیرون روند، دچار تفرقه خواهند شد.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس یازدهم ادامه داد: نگاه کریمانه و مشفقانه به اقوام و مذاهب باید در سرلوحه اعمال دولتمردان قرار گیرد، مدیران باید تسلط بر منظومه فکری حضرت آقا داشته باشند و وزرا باید از ظرفیت اهل سنت و اقوام در معاونت ها و مدیریت ها استفاده کنند و نیروهای نخبگان بومی در تصمیم گیری های قدرت و ثروت بازی داده شوند.

وی افزود: از ریاست محترم جمهور درخواست سفر به استان گلستان را دارم که به لحاظ محرومیت بعد از استان های خوزستان و سیستان قرار گرفته است.

شادمهر با تذکر به وزیر بهداشت، اضافه کرد: اولویت اول گنبدکاووس با بیش از یک میلیون نفر جمعیت، 7 بیمارستان، 9 دانشگاه و 200 متخصص و فوق متخصص، احداث دانشگاه پزشکی است.

این نماینده مجلس با تذکر به وزیر نیرو گفت: مردم حوزه انتخابیه از ضعف شدید ولتاژ برق با وجود گرمای شدید رنج می برند و بیشتر روستاییان گنبدکاووس با وجود گرمای بالای 50 درجه در تابستان نه آبی داشتند و نه برقی! این در حالی است که قبوض 4 برابری برق نیز مردم را آشفته کرده و خاموشی های مکرر و قطعی آب مردم را برافروخته است، لذا هر چه سریعتر نسبت به کاهش قیمت قبوض و عدم قطعی آب و خاموشی های برق تدبیری کنید.

وی در پایان در تذکری به وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: وضعیت جاده های گنبدکاووس اسفناک است، در خصوص این مشکل فکری کنید تا شاهد تلفات جانی و مالی در این حوزه نباشیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی