کد خبر : 14517

فاضلی در تذکری شفاهی:

نماینده مردم سراوان در مجلس در تذکری به وزیر نیرو گفت: برای آب حوزه انتخابیه اینجانب تدبیر لازم شود چرا که در صورتی که چاره‌جویی نشود طی دو سال آینده جمعیتی حدود دویست هزار نفر از این منطقه مجبور به مهاجرت می‌شوند.

ملک فاضلی در جلسه علنی امروز (چهار‌شنبه 24 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر نیرو گفت: برای آب حوزه انتخابیه اینجانب تدبیر لازم شود چرا که در صورتی که چاره‌جویی نشود طی دو سال آینده جمعیتی حدود دویست هزار نفر از این منطقه مجبور به مهاجرت می‌شوند؛ همچنین توسعه برق و ایجاد زیرساخت‌های آن یکی از ضرورت‌ها در این منطقه است.

نماینده مردم سراوان ، سیب، سوران و مهرستان در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگری به وزیر راه و شهرسازی افزود: وضعیت راه‌های حوزه انتخابیه اینجانب نامناسب است، ضرورت دارد به این موضوع رسیدگی شود. نیاز است از فرودگاه سراوان هفته‌ای دو پرواز از تهران به سراوان انجام شود.

وی با انتقاد از پوشش ضعیف اینترنت در حوزه انتخابیه‌اش اضافه کرد: نبود اینترنت فریاد دانش‌آموزان و دانشجویان را به فلک رسانده، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این زمینه چاره‌جویی کنند.

فاضلی در تذکری به وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به پوشش 10 درصدی اینترنت در شهرهای حوزه انتخابیه اینجانب، وزارت آموزش و پرورش با همکاری وزارت بهداشت که در حال واکسیناسیون همگانی است زمینه آموزش حضوری را فراهم کند.

به گفته این نماینده مردم در مجلس یازدهم بازارچه‌های مرزی بهترین راهکار برای ایجاد اشتغال در حوزه انتخابیه‌اش است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی