کد خبر : 14412

متفکر آزاد در تذکر شفاهی مطرح کرد:

عضو هیات رئیسه مجلس ضمن تشکر از معرفی وزرای جوان در کابینه سیزدهم از رئیس جمهور درخواست کرد تا از ظرفیت جوانان برای مدیریت های میانی با توجه به نظر رهبری استفاده کند.

روح اله متفکرآزاد در نشست علنی امروز (یکشنبه، 21 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن گرامیداشت یاد دومین شهید محراب و امام جمعه تبریز آیت الله مدنی، گفت: از آقای رئیس جمهور به جهت معرفی وزرای جوان در کابینه و توجه به گام دوم انقلاب تشکر می کنم و به نظر می رسد با توجه به مشکلاتی که در مدیریت های میانی وجود دارد و بنابر نظر مقام معظم رهبری از ظرفیت جوانان در این سطح نیز استفاده شود.

نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی محل اتصال اقتصادی کشور به قفقاز و دروازه ورود به کشور است، افزود: این استان صنعتی و تراز اول درشرایط فعلی به جایی رسیده که رتبه آن قابل بیان نیست لذا از آقای رئیس جمهور درخواست می شود استانداری با اختیارات ویژه با هدف توسعه کشور برای آذربایجان شرقی انتخاب کند.

وی یادآور شد: باشگاه ورزشی و فرهنگی تراکتور با مشکلات مالکیت، پنجره نقل و انتقال و بدهی 380 میلیاردی مواجه است، با توجه به دیداری که اخیرا با وزیر ورزش و جوانان داشتیم انتظار می رود که عدالت ورزشی برقرار شود.

عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم در ادامه گفت: عزل و نصب ها و تقسیمات کشوری پیش از استقرار کامل دولت باید مورد توجه قرار گیرد و رئیس جمهور دستور دهد تا از عزل و نصب ها و تقسیمات کشوری قبل از استقرار کامل همانند موضوعی که در تبریز شاهد بودیم اجتناب شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی