کد خبر : 14164

دلخوش در اخطار قانون اساسی مطرح کرد

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس، از دولت و مجلس خواستار توجه به مسائل اقتصادی مردم شد و گفت: قیمت لبنیات طی یک ماه گذشته دو نوبت افزایش یافته و نیاز است مجلس مشکلات اقتصادی مردم را مورد توجه قرار دهد و همچنین دولت هم از آن غافل نشود.

 سیدکاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز (یکشنبه، 14 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی گفت: مجلس در گذشته در ارتباط با ارزاق عمومی و کالاهای اساسی و همچنین مسائل کرونا جلسه غیرعلنی برگزار می کرد اما در حال حاضر مجلس موضوع را رها کرده و دولت هم که کارش را شروع کرده به سمت مسائل اقتصادی نرفته است در حالی که طی یک ماه گذشته قیمت لبنیات دو مرحله افزایش یافته است.

وی ادامه داد: نیاز است مجلس مشکلات اقتصادی مردم را مورد توجه قرار دهد و همچنین دولت هم از آن غافل نشود.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس یازدهم از کمیسیون آموزش خواستار تعیین تکلیف سریع تر طرح رتبه بندی معلمان شد و گفت: مجلس به موضوع تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی ورود کرد و همچنین کمیسیون اجتماعی هم رسیدگی لازم را انجام داد بنابراین نیاز است تعیین تکلیف شود.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور یادآور شد: می طلبد در انتخاب مسئولان به استان گیلان هم توجه تا بتوان از توانمندی نخبگان استفاده کرد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی