کد خبر : 14146

خاتمی در اخطار قانون اساسی:

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس گفت: از همکاران، صاحبان تریبون، گروه های مجمع و... درخواست دارم در بیان مواضع و دیدگاه ها در ساحت ملت رشید ایران به ویژه به عنوان نماینده آنها در استخدام کلمات و عبارات نهایت دقت را به عمل آورند.

سید مرتضی خاتمی در نشست علنی امروز (یکشنبه 14 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به اصول 3، 22 و 29 قانون اساسی گفت: ضمن تاکید بر اهمیت موضوع در دستور که تقویت زیرساخت های خودکفایی ، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری را به همراه دارد، بعضاً صحبت هایی از سوی برخی همکاران در صحن و در قالب مصاحبه ها مطرح می شود که از حیث شأن مردم و نمایندگان قابل تأمل است.

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود و دهستانهای بوغداکندی و قلتوق در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: روز گذشته مصاحبه ای منتشر شد که مضمون آن در شأن ملت ایران نبود و توسط برخی رسانه ها به دلیل تشابه اسمی به نام اینجانب منتشر شد. ضمن تکذیب انتصاب و اعلام برائت از مضامین خلاف شأن آن از هیات رئیسه جهت بررسی این اقدام ضد رسانه ای درخواست پیگیری دارم.

وی افزود: از همکاران، صاحبان تریبون، گروه های مجمع و... درخواست دارم در بیان مواضع و دیدگاه ها در ساحت ملت رشید ایران به ویژه به عنوان نماینده آنها در استخدام کلمات و عبارات نهایت دقت را در شرایطی که جامعه دچار تحریم های ظالمانه، سوءتدبیرها و ابتلا به ویروس کرونا است، به عمل آورند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی