کد خبر : 13493

قادری در تذکر شفاهی:

نماینده مردم شیراز در مجلس با اشاره به وضعیت نامناسب بیماران کرونا در استان فارس، گفت: دولت برای بهبود بیمارستان و تامین داروی بیماران اقدام عاجل انجام دهد.

جعفر قادری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 20 مردادماه) مجلس شورای اسلامی به استناد ماده 140 آئین نامه داخلی گفت: همه طرح ها و لوایحی که در سامانه بارگذاری می شود یا در اختیار هیات رئیسه قرار می گیرد باید همان جلسه یا نهایتا 2 جلسه بعد اعلام وصول شود.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در تذکری دیگر، گفت: در تذکر صبح امروز اگر به مردم ترک زبان بی احترامی کردند عذرخواهی می کنم زیرا قصد بی احترامی به ترک زبانان را نداشتم.

وی یادآور شد: استان فارس به لحاظ وضعیت بیماران کرونایی در شرایط مناسبی نیست، بیماران از استان های همجوار نیز به این شهر می آیند لذا دولت باید توجه ویژه ای داشته باشد و نسبت به وضعیت بیمارستان ها و تامین داروی بیماران رسیدگی کند.

قادری در تذکری دیگر به قطعی برق در استان فارس اشاره کرد و گفت: این استان همانند استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان دارای مناطق گرمسیری زیادی است که باید مورد توجه قرار گیرد همچنین کمربندی شیراز به لحاظ روشنایی و آسفالت مشکلات جدی دارد و وزارت راه باید به این مسئله ورود کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: شهرک های صنعتی بزرگ شیراز مشکل تامین برق دارند، خط دوم آبرسانی به شیراز نیز که آقای روحانی افتتاح کرد هنوز کامل نشده و 14 کیلومتر از این مسیر تکمیل نشده است. خط آبرسانی به روستاهای زرقان و خرام نیز دچار مشکلاتی است. راه های روستایی که در بودجه کد و ردیف دارند از سوی وزارت راه باید مطالعه و مجوز کمیسیون ماده 23 آن اخذ شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
  • عباس زاده با اشاره به…

    سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در استفتائات، استفاده و حمل و نقل…

اقتصادی
اجتماعی