کد خبر : 13486

شریعتی اندراتی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس گفت: به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان تقاضا دارم آقای رئیس جمهور هیاتی را به استان مازندران اعزام کند چرا که بیشترین آمار تلفات کرونا برای استان مازندران است.

  غلام رضا شریعتی اندراتی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 20 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور، گفت: آقای رئیسی در حالی که شما سرگرم چیدن کابینه خود هستید باید بدانید که کرونا در مازندران بیداد می کند، نمی دانم از وضعیت این بیماری در استان مازندران خبر دارید یا خیر؟، متاسفانه مازندران به علت مسافرت های مردم از اقصی نقاط کشور به این منطقه دچار بیماری شدید کرونا شده و بیمارستان ها مملو از بیماران کرونایی است.

وی ادامه داد: با توجه به مسائل گفته شده به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان تقاضا دارم آقای رئیس جمهور هیاتی را به استان مازندران اعزام کند چرا که بیشترین آمار تلفات کرونا برای استان مازندران است.

نماینده مردم بهشهر،  نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین از آنجا که مازندران در روزهای اخیر دچار سیل شده است لذا استدعا دارم این موضوع را نیز پیگیری کنید./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
  • عباس زاده با اشاره به…

    سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در استفتائات، استفاده و حمل و نقل…

اقتصادی
اجتماعی